Často kladené dotazy

Jaké druhy dopravy mohu využít?

Na našem e-shopu využíváme služeb České pošty a Zásilkovny. U České pošty je možnost nechat si balíček zaslat NA POŠTU (80,-), nebo do BALÍKOVNY (80,-). U společnosti Záslkovna si můžete vybrat možnost vyzvednutí na jednom z jejich výdejních míst (80,-), nebo osobní doručení na adresu (100,-)

 

posta@2x 


Jaké mám možnosti platby?

U nás na e-shopu je možnost zaplatit ihned po vytvoření objednávky pomocí platební karty (0,-). Další možnosti platby jsou bankovní převod (0,-) a dobírka (29,-). Při placení u Zásilkovny a České Pošty lze platit hotově či kartou. V případě osobního vyzvednutí u nás v Michli lze platit pouze hotovostí.

 

platba@2x 

 

Jaké jsou údaje pro platbu převodem?

Majitel
Palíto Family s.r.o.

Číslo účtu
2901162890 / 2010

IBAN
CZ8720100000002901162890

BIC
FIOBCZPPXXX

 

Neobdržel/a jsem potvrzení objednávky. Kde je problém?

V případě, že jste neobdrželi potvrzení objednávky, obraťte se na telefonní číslo 737 391 687, nebo na mail chilliomackypalito@gmail.com . Osobní vyzvednutí domlouváme s každým zákazníkem individuálně. Vyzvednutí je na adrese U Botiče 1389/1, Praha 4 – Michle po předchozí telefonické domluvě.

 

Chtěl/a bych zboží vrátit. Jak to mám udělat?

Objednávky se snažíme balit co nejpečlivěji, aby nedošlo k jejich poškození. Sem tam se ale během dopravy nějaký ten balíček poškodí. I to se může stát. Pokud Vám dorazí zásilka viditelně poškozená, nepřebírejte ji a sepište s kurýrem reklamační protokol. Pokud by se stalo, že by omáčky byly poškozené a Vy to zjistíte až po rozbalení, udělejte prosím fotku otevřeného balíčku a pošlete nám ji spolu s číslem objednávky na chilliomackypalito@gmail.com, uděláme maximum k Vaší spokojenosti. 

Nerozbalené zboží je možné vrátit do 14 dnů od doručení. V takovém případě zašlete nerozbalené a nepoškozené výrobky na adresu, spolu s číslem bankovního účtu na které budete chtít prostředky vrátit. 

Palíto Family s.r.o.
Daniel Všetečka
U Botiče 1389/1
140 00  Praha

 

Info o osobním odběru

Na našem E-shopu je možnost osobního odběru v Michli. Nejedná se o klasickou prodejnu. Jedná se o výdejní místo, blízko našeho skladu kde bydlíme. Pokud tedy zvolíte tuto možnost, vyčkejte, až se Vám sami ozveme a domluvíme si čas setkání. Pokud byste chtěli vyzvednout objednávku ten samý den, prosím napište nám na chilliomackypalito@gmail.com nebo zavolejte na 737 391 687. Adresa osobního odběru je na

U Botiče 1389/1
145 00 Praha

 

Sezónní nabídka sazenic chilli papriček a čerstvých plodů

Jelikož si chilli papričky do našich omáček pěstujeme sami. Jsme schopni, Vám nabídnout rovněž přebytky z našeho pěstování. Jedná se především o semínka chilli papriček, sazenice chilli a čerstvé plody. 

Semínka chilli papriček   semínka si z papriček sami vyndáváme každý rok v průběhu Září. Po dosušení je připravíme po 10 ks do zkumavek a nahrajeme na e-shop. V nabídce se tedy objevují vždy čerstvé semínka a to od začátku října do konce února, poté zbývající semínka vyséváme pro další pěstební sezónu.

Sazenice chilli papriček Každý rok předpěstováváme kolem 2 000 sazenic různých druhů. Sami pro pěstování využijeme přibližně polovinu. Zbytek sazenic je možnost od nás zakoupit od začátku Května do konce Června přes e-shop, osobní vyzvednutí v Michli, nebo se s námi potkat osobně na některé z akcí (farmářské trhy, street food a další gastro akce)

Čerstvé plody papriček Každoročně sklízíme kolem tuny chilli papriček různých druhů pálivosti od nejméně až po nejpálivější na světě. Větší část sklizně zpracováváme do našich výrobků (chilli omáčky, pasty, naložené a sušené papričky). Zbytek čerstvých plodů dodáváme v sezóně do partnerských restaurací a nabízíme k prodeji na našem e-shopu, kde je nejlepší je i zakoupit. Rovněž sebou čerstvé plody chilli papriček vozíme na prodejní akce, kde se dají pořídit.  

 

Kde nás můžete potkat?

Kromě možnosti osobního setkání v Michli, jezdíme na řadu farmářských trhů, street food a dalších gastro-zážitkových akcí. Pokud chcete vědět dopředu, kde se budeme nacházet, sledujte naše sociální sítě, kam pravidelně nahráváme informace kde se budeme nacházet.

Instagram_Glyph_Gradient_RGB.   f_logo_RGB-Blue_144 

 

Kde jinde můžete naše výrobky zakoupit?

Kromě našeho e-shopu, máme řadu partnerských restaurací a farmářských prodejen, kde můžete naše omáčky zakoupit, případně i ochutnat v některém z pokrmů.