Elixír života - přírodní antibiotické tonikum

Naše novinka Elixír života je zaměřena na posílení imunitního systému a v boji proti široké škále nemocí, které sužují lidskou populaci. Jedná se o přírodní antibiotické tonikum, se silnými antivirovým, antiseptickým a protiplísňovým účinkem.

Varianta
Skladem
Kód: 312/185
300 Kč
Kategorie: Chilli a zdraví
Druh papriky: Capsicum Chinenses
Odrůda papriky: Naga Bhut Jolokia
Pálivost: 3/5
Objem: 185 ml

Síla tohoto jedinečného přírodního antibiotického tonika je v kombinaci čerstvých surovin, které májí příznivé účinky na lidský organismus. Jedná se o suroviny, které používali při léčení nemocí už naše babičky a jejich využití lidmi sahá až do starodávné Číny. 

Tento lék na rostlinné bázi je nejlepší volbou v boji proti kvasince Candida albicans. Toto tonikum pomohlo mnoha lidem při léčbě spousty virových, bakteriálních, parazitárních a houbových onemocnění dokonce včetně moru! Proto bychom sílu tohoto přírodního prostředku určitě neměli podceňovat.

Toto přírodní tonikum, které jsme nazvali Elixír života může vyléčit mnoho chronických příznaků a nemocí. Podporuje krevní oběh a čistí krev. Antibiotické tonikum pomohlo během staletí milionům lidí v boji proti nejvražednější chorobám. Tajemství je v silné kombinaci vysoce kvalitních přírodních a čerstvých surovin! Tonikum se ukazuje jako účinné při léčbě různých onemocnění, úspěšně posiluje imunitní systém, působí jako antivirový, antibakteriální, antimykotický a antiparazitární prostředek. Pomáhá při mnoha závažných infekcích.

Složení: jablečný ocet, macerát cibule, macerát česneku, macerát zázvoru, pyré z chilli papriček Naga Bhut Jolokia (chilli paprička, sůl, ocet), kurkuma, macerát křen. 

Objem: 185 ml

Druh papriky: Naga Bhut Jolokia

Výrobek je pálivý. Skladujte v temnu a suchu při teplotě do 25°C Po otevření uchovejte v suchu a temnu při teplotě do 5°C a spotřebujte do 30 dnů.

Užívejte jednu polévkovou lžíci denně k posílení imunitního systému a v boji proti nemocem. Vykoktejte a spolkněte. Chuť je velmi silná, ale brzy si na ní zvyknete. 

Zdravotní přínosy

  • Česnek je silné antibiotikum s širokou škálou výhod pro zdraví. Na rozdíl od chemických antibiotik, které v těle zabíjejí i miliony přátelských bakterií, jsou jeho jediným cílem bakterie a mikroorganismy. Česnek také podporuje a zvyšuje úroveň zdravých bakterií. Je to silné antimykotikum, zničí jakýkoliv antigen, patogen a škodlivé choroboplodné mikroorganismy.
  • Cibule je nejbližší příbuzný česneku a má podobný, ale mírnější vliv. Společně vytvářejí silnou dvojku bojující proti různým nemocem.
  • Křen je silná bylina, prospěšná zdraví dutin a plic. Otevírá kanály dutin a zvyšuje krevní oběh tam, kde běžné nachlazení a chřipka obvykle začínají.
  • Zázvor má silné protizánětlivé účinky a je zároveň silným stimulantem krevního oběhu.
  • Chili papričky jsou nejsilnějším stimulátorem krevního oběhu. Jednoduše směřují své antibiotické vlastnosti tam, kde je třeba s nemocí nejvíce bojovat.
  • Kurkuma je nejdokonalejší koření, odstraňuje infekce a snižuje záněty. Blokuje vznik rakoviny a zabraňuje demenci. Je zejména užitečná pro ty, kdož bojují s bolestí kloubů.
  • Křen podporuje trávení, působí antibakteriálně, normalizuje střevní mikroflóru, odhleňuje průdušky, díky vysokému obsahu vitamínu C je výborným prostředkem při rekonvalescenci. Na co si dát pozor: Křen by neměli užívat lidé s dvanácterníkovými a žaludečními vředy.
  • Jablečný ocet  se vyrábí z čerstvých a zralých jablek, které jsou později fermentované a procházejí přísně kontrolovaným procesem výroby. Jablečný ocet obsahuje pektin, což je vláknina, která snižuje špatný cholesterol a reguluje krevní tlak. Odborníci se shodují, že lidé s přibývajícím věkem potřebují více vápníku. Ocet pomáhá extrakci vápníku z potravin, se kterými je smíchán, a pomáhá tak zachování pevných kostí. Nedostatek draslíku zase způsobuje řadu problémů, včetně vypadávání vlasů, lámání nehtů a zubů, zánětu vedlejších nosních dutin a rýmy. Jablečný ocet je bohatý na draslík. Studie ukázaly, že nedostatek draslíku zpomaluje růst. Všem těmto problémům se lze vyhnout, pokud budete pravidelně užívat jablečný ocet. Draslík také pomáhá odstraňovat toxiny z těla. Další látka - beta-karoten - zabraňuje poškození volnými radikály, udržuje pokožku pevnou a mladou. Jablečný ocet je dobrý i pro ty, kteří chtějí zhubnout. Rozkládá tuk, který podporuje přirozený proces ztráty hmotnosti. Jablečný ocet obsahuje kyselinu jablečnou, účinnou v boji proti houbovým a bakteriálním infekcím. Tato kyselina rozpouští usazeniny kyseliny močové, které se tvoří okolo kloubů, a tím zmírňuje bolesti kloubů. Rozpuštěná kyselina močová je později odstraněna z těla. Předpokládá se, že jablečný ocet je užitečný při léčbě stavů jako je zácpa, bolest hlavy, artritida, slabé kosti, trávicí potíže, vysoký cholesterol, průjem, ekzém, bolest v očích, chronická únava, mírné otravy jídlem, ztráta vlasů, vysoký krevní tlak, obezita a mnoho dalších zdravotních problémů.

(zdroj: z webu bylinkyprovsechny)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: