Carolina Reaper - sazenice

Carolina Reaper - legendární paprika s nekompromisní sílou. Svojí ohromující ostrostí a bohatým ovocným aromatem vás zasáhne na první ochutnání. Připravte se na nejostřejší chuťový zážitek vašeho života!

Carolina Reaper je v současné době 2. nejpálivější papričkou světa. Vyšlechtěna Edem Curriem z USA. Náročná na výsev. Potřebuje optimální tepolotu 25 °C po dobu klíčení semínek. Velmi choulostivá na pokles teplot během noci.

 

Vyprodáno
Kód: 267
100 Kč
Kategorie: Carolina Reaper
Hmotnost: 0.2 kg

Carolina Reaper: Královna chilli království

Carolina Reaper není jen obyčejná paprika - je to legendární odrůda, která do nedávna držela titul nejostřejší papriky na světě. Pocházející z Jižní Karolíny, USA, tato odrůda přináší nekompromisní sílu a ohromující aroma, které vaše chuťové pohárky zcela promění.

Původ a Historie: Carolina Reaper vznikla z vášnivé touhy po vytvoření nově nejpálivější odrůdy na světě. Jeho vznik se datuje do roku 2013, kdy byla oficiálně prohlášena za nejostřejší papriku na světě. Její geny sahají až do druhu Trinidad Scorpion, což ji dává dědičnou sílu a ostrost, která je nepřekonatelná.

Aroma a Chuť: Svým zjevem je Carolina Reaper malým červeným děmonem, který láká svou smrtící krásou. Jeho aroma je plné exotických esencí s hlubokými ovocnými tóny, které lákají každého do jeho pikantního pekla. Chuťový zážitek je intenzivní a nesmlouvavý - ohnivá síla se mísí s jiskřivými tóny, které vaše chuťové buňky zcela ovládnou. Známá je především kvůli svému chrakteristickému ocásku na plodu.

Rostlina a Péče: Carolina Reaper není pro slabé povahy, její pěstování navíc vyžaduje jistou zkušenost s pěstováním. Její pěstování vyžaduje péči a pozornost, protože tato odrůda je náchylná na chladné a větrné počasí. S dostatkem slunce, tepla a lásky rostlina rozkvete a nabízí bohatou sklizeň plodů, které zaručeně poskytnou adrenalinové dobrodružství. Ideální pro pěstování ve sklenících a foliovnících.

Závěr: Carolina Reaper není jen paprika - je to symbol pikantního umění. S její ohnivou silou a bohatou chutí se stává královnou chilli království, která váš každodenní život promění v nekonečnou chuťovou výzvu. Připravte se na cestu do pekla a objevte nové hranice pikantního potěšení s Carolina Reaper.

 

Carolina Reaper je náročná rostlina na pěstování. V průběhu klíčení je choulostivá na kolísání teplot. Průměrná výnosnost je 250 - 500 g na rostlinu. Plody často napadá plíseň, kvůli jejich svraštělému povrchu. Rostlina dosahuje výšku 80 - 100 cm. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: