Habanero - sazenice

Sazenice odrůdy Habanero - symbol tropického pikantního zážitku. Tyto sazenice nabízejí pekelnou sílu a exotickou chuť, která okouzlí vaše chuťové buňky. Připravte se na tropickou pikantní jízdu s naší sadou sazenic Habanero! 

Varianta
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 391/CER 391/ZLU 391/COK Zvolte variantu
100 Kč
Kategorie: Sazenice chilli
sazenice
Novinka

Habanero: jihoamerická odrůda s Tropickou Chuťovou Explozí

Vstupte do světa ohnivého kulinářského dobrodružství s naší sadou sazenic odrůdy Habanero. Tyto sazenice nejsou obyčejné - nabízejí nezapomenutelný zážitek plný pikantní síly a tropické chuti. Disponujeme 3 kultivary - červené, žluté a čokoládové.

Původ a Historie: Habanero je odrůda papriky s původem v tropických oblastech Střední a Jižní Ameriky. Jeho historie sahá až do dávných časů, kdy byl používán jako základní ingredience v tradičních pokrmech a léčivých prostředcích domorodých kultur.

Aroma a Chuť: Habanero láká svým intenzivním aroma, které připomíná slunečné pláže a exotické plody. Jeho chuť je jako tropická bouře, která exploduje v ústech s jiskřivou pikantností a bohatou chutí, která okouzlí vaše chuťové buňky.

Rostlina a Péče: Rostlina Habanero je robustní a odolná, ale vyžaduje lásku a péči. S dostatkem slunce, tepla a pravidelné zálivky se tato odrůda rozkvétá a nabízí bohatou sklizeň pikantních plodů, které oživí vaši kuchyň a zahradu.

Závěr: Habanero není jen paprika - je to tropický zážitek. S jeho pikantní sílou a bohatou chutí se stává symbolem tropického pikantního ráje. Připravte se na dobrodružnou chuťovou jízdu s Habanero a objevte nové rozměry pikantního potěšení!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: