Chica-chica boom

Chica-chica boom je ohnivě pikantní chilli omáčka s exotickou příchutí manga, medu, zázvoru a habanera. Vytvořená ve spolupráci s pražským barem Sad Man's Tongue, přináší neodolatelnou harmonii chutí a autentičnost. Ideální jako doplněk k masu, rybám, zelenině či marinádám, poskytuje nový rozměr pikantního potěšení.

 

Skladem
Kód: 370
185 Kč
Kategorie: Domácí chilli omáčky
Hmotnost: 0.35 kg
Pálivost: 2/5
SHU: 20 000 SHU
Objem: 200 ml
Druh papriky: Habanero
Chica chica boom
Novinka

Představujeme vám novinku z naší řady ohnivých lahůdek – Chilli omáčka s příchutí Mango, medu, zázvoru a habanero. Chica-chica boom, tak zní náš poslední počin! Tato omáčka je jako žhavý tanec na vašem jazyku, který vás zavede do exotických koutů světa.

Kombinace tropické chutě manga, sladkosti medu a pikantnosti habanera vytváří neodolatelnou harmonii chutí, která vás zcela uchvátí. Zázvor zase dodává omáčce zajímavou hloubku a svěžest, kterou budete milovat.

Naše omáčka není jen o žhavosti, je to skvělý doplněk pro každodenní použití. Vyzkoušejte ji jako pikantní přílohu k masu, rybám, zelenině nebo přidejte do marinád a dipů pro vylepšení chuti vašich jídel.

Tato exkluzivní omáčka vznikla ve spolupráci s pražským barem Sad Man's Tongue, přinášející vám již čtvrtou lahůdku z naší společné produkce. Díky této spolupráci získáváte nejen chuťovou explozi, ale i záruku kvality a autentičnosti.

Zapomeňte na nudné omáčky, a dejte svým pokrmům nový rozměr s naší Chica-chica boom. Nechte se unést exotickým chuťovým dobrodružstvím a objevte nové hranice pikantního potěšení!

 

Složení: mango, jablečný ocet, cibule, pyré z papriček Habanero (paričky, sůl, ocet), zázvor, med, česnek, hořčičný prášek, sůl, koření.

Objem: 200 ml

Druh papriky: Habanero

Výrobek je pálivý. Po otevření uchovejte v ledničce při teplotě do 5°C a spotřebujte do 30 dnů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: